Klimatizace

Klimatizace začínají mít pomalu ale jistě stále více příznivců. Častěji se setkáváme s klimatizacemi v rodinných domech, ale dokonce i bytech. A ty přijdou vhod zejména v teplých letních měsících. Díky širokému výběru klimatizací najdeme společně řešení, do jakéhokoliv interiéru, ať už slouží ke komerčnímu nebo osobnímu užití.

Rádi vám pomůžeme s výběrem vaší klimatizace, kdy nám sdělíte, jaké máte představy například o její velikosti nebo do jak velkého prostoru bude klimatizace později zakomponována. Na základě veškerých aspektů vyhodnotíme tu nejvíce efektivní klimatizace pro vás.

Revize by však u klimatizací neměla být opomíjena. Před příchodem teplých měsíců se na nás můžete obrátit a my vám detailně zkontrolujeme, v jaké kondici se vaše klimatizace nachází. Pokud objevíme nějaké závady, tak vám jej okamžitě opravíme, aby vše bylo v pořádku. Součástí našich revizí je také vyčištění vnitřní části klimatizace. Za použití vybraných prostředků odstraníme veškeré nečistoty, aby nebyly přenášeny do ovzduší.

Klimatizace, které montujeme: