Kotle

Jednou z našich specializací jsou plynové kotle, kde všem svým zákazníkům poskytujeme komplexní služby. Díky našemu týmu, který je poskládán z odborníků ve svém oboru, vám dokáže pomoct či poradit s čímkoliv, co se plynových kotlů týče.

Stále více lidí přechází na plynové kotle, a to zejména proto, že jsou ekologičtější variantou. Avšak vám také pomůžou ušetřit nemalé částky za energie. Díky svým nízkým nákladům je finanční návratnost u plynových kotlů velmi rychlá. Aby i vám se investice vrátila co nejrychleji, tak vám pomůžeme vybrat správnou variantu pro vás. Na základě posouzení mnoha faktorů, které mohou ovlivňovat výkon plynového kotle, najdeme to nejvýhodnější řešení. Pokud se rozhodnete využívat ekologičtější variantu ve formě plynového kotle, tak máte nárok na kotlíkovou dotaci. V tomto případě se vám všechny investované peníze vrátí téměř okamžitě.

Jakmile bude vybrán ten správný plynový kotel, tak vám jej zdarma dodáme až k vám domů. Provedeme montáž a odvezeme jakýkoliv přebytečný materiál nebo sutiny.

U plynových kotlů bývá často opomíjena revize. Z vlastní zkušenosti vám můžeme doporučit pravidelné revize nepodceňovat. Minimálně jednou ročně, před začátkem topné sezóny, abyste se nám měli ozvat, abychom mohli odhalit jakékoliv poruchy nebo jim dokonce předejít. V případě, že budete revize brát na lehkou váhu, může dojít k nepříjemným komplikacím, které budou více finančně náročné nebo dokonce bude potřeba si pořídit nový plynový kotel.